DCSIMG
Lifelong Learning ProgrammeRemiamas Europos Sąjungos Mokymosi visą gyvenimą programos

Daugiau apie MARCH

about march photo

MARCH (MAke science Real in sCH ools) yra tinklas, kurio tikslas - suburti institucijas NGO’s ir švietimo įstaigas. Jame yra devyni partneriai iš septynių Europos šalių: JK, Graikijos, Vokietijos, Serbijos, Lietuvos, Bulgarijos ir Portugalijos.

Mūsų pagrindiniai tikslai yra:

  • Padėti jauniems žmonėms aktyviai dalyvauti mokymo procese
  • Diskutuoti apie mokslo naudą kasdieniniame gyvenime
  • Propaguoti mokslą kaip jėgą, galinčią formuoti aktyvius piliečius
  • Pabrėžti priklausomybę tarp gamtamokslinių gebėjimų ir įsidarbinimo galimybių ateityje

 

Mes naudojame bendradarbiavimo mokymosi aplinką dalijimuisi inovatyviu turiniu ir geriausiomis gamtamokslinio ugdymo vidurinėje mokykloje patirtimis tema “Tvarieji miestai”. Visi partneriai vertina poreikį gerinti gamtamokslinį ugdymą, kad padidinti būsimos karjeros galimybes. Kad mokslas taptų patrauklesnis jauniems žmonėms, mes naudojame naujas ir inovatyvias mokymo technikas. Mes tikimės pasiekti daugiau 10.000 mokyklų visoje Europoje ir sudominti tūkstančius mokinių.
 

Mūsų tarpinė ataskaita yra internete, ir Jūs galite ją perskaityti čia.

Lifelong Learning ProgrammeMARCH (MAking Science Real in SCHools) projektą finansuoja Europos Komisija. Šis leidinys atspindi tik jo autorių požiūrį ir neatspindi Europos Komisijos nuomonės. Europos Komisija nėra atsakinga už jokį galimą čia pateiktos informacijos panaudojimą.
British CouncilBritish Science AssociationForum DemokritJungvornwegScience on SocietyEducation Development CentreCiencia VivaCenter for the Promotion of ScienceEducational Radio-Television Directorate, Greek Ministry of Education