DCSIMG
Lifelong Learning ProgrammeRemiamas Europos Sąjungos Mokymosi visą gyvenimą programos

Skaitykite daugiau apie visus partnerius Europoje

Centre for Science and Art Promotion

Mokslo ir meno populiarinimo centras (CSAP) yra privati organizacija Belgrade, Serbijoje, įkurta 2004 metais. Pagrindinė CSAP veiklos sritis yra paprastai ir trumpai, suprantamai ir įdomiai pateikti mokslą tikslinei auditorijai, pirmiausia jaunimui.

CSAP yra svarbiausio mokslo populiarinimo renginio - Mokslo festivalio Serbijoje įkūrėjas. 2012 metais šeštajame kasmetiniame festivalyje per keturias jo dienas dalyvavo 30 000 lankytojų, jis vyko keturiuose vietose, kur dalyvavo 450 jaunųjų mokslininkų ir 36 institucijos iš Serbijos ir užsienio. Lygiagrečiai kurdamas mokslinio komunikavimo tinklą, bendradarbiaujant su visais universitetais ir mokslo institutais Serbijoje, CSAP plečia Mokslo festivalį, organizuodama jį kituose Serbijos miestuose, pradinėse ir vidurinėse mokyklose. CSAP taip pat dalyvavo organizuojant 2011 ir 2012 metų Tyrėjų naktį Serbijoje. Kiekvienais metais šis masinis viešas renginys, kurio tikslas yra priartinti mokslą ir mokslininkus arčiau „paprastų žmonių“, organizuojamas daugiau 300 Europos miestų. Be to, CSAP organizuoja Mokslo iškylą Belgrade, tradicines kasmetines kūrybines dirbtuves mokslo komunikatoriams (bendradarbiaujant su Les Atomes Chorus, Prancūzija). CSAP buvo projekto koordinatorius kuriant pirmąjį Mokslo parką Serbijoje. CSAP sėkmės strategija - kruopščiai planuojamos kiekvieno renginio programos, nuolatinis progresas ir sėkmingas reklamos naudojimas medijose - CSAP turi partnerių daugiau kaip 60 medijų įstaigų Serbijoje. CSAP yra Europos mokslo renginių asociacijos narys (EUSEA).

Lifelong Learning ProgrammeMARCH (MAking Science Real in SCHools) projektą finansuoja Europos Komisija. Šis leidinys atspindi tik jo autorių požiūrį ir neatspindi Europos Komisijos nuomonės. Europos Komisija nėra atsakinga už jokį galimą čia pateiktos informacijos panaudojimą.
British CouncilBritish Science AssociationForum DemokritJungvornwegScience on SocietyEducation Development CentreCiencia VivaCenter for the Promotion of ScienceEducational Radio-Television Directorate, Greek Ministry of Education