DCSIMG
Lifelong Learning ProgrammeRemiamas Europos Sąjungos Mokymosi visą gyvenimą programos

Skaitykite daugiau apie visus partnerius Europoje

Educational Radio-Television Directorate, Greek Ministry of Education

Graikijos „Educational Radio-Television“ (EduTV) veikia nuo 1977 ir yra remiama Švietimo, mokymosi visą gyvenimą ir religijos reikalų ministerijos. Joje sukaupta didelis kiekis kokybiškos produkcijos, papildančios ugdymo išteklius klasėje. Svarbiausia yra viešaisiais televizijos kanalais (PT, PT Satellite & Parliament Channel) pasiekiama „Educational Radio Television“ paklausi ir su populiariosiomis medijomis sujungta platforma. Taip suteikiama galimybė mokytojams ir mokiniams naudoti vaizdo turinį klasėje, peržiūrėti kelis kartus, įkelti savo sukurtą turinį, dalintis ir jį vertinti.

EduTV vaidino svarbų vaidmenį švietimo reformoje „Skaitmeninė mokykla“, įgyvendindama skaitmeninių ir socialinių medijų projektus ir, šiame kontekste, žengė reikšmingą žingsnį naudojant medijas, sudominant mokinius ir mokytojus socialinėmis medijomis tiek formaliajame, tiek neformaliajame ugdyme.

Lifelong Learning ProgrammeMARCH (MAking Science Real in SCHools) projektą finansuoja Europos Komisija. Šis leidinys atspindi tik jo autorių požiūrį ir neatspindi Europos Komisijos nuomonės. Europos Komisija nėra atsakinga už jokį galimą čia pateiktos informacijos panaudojimą.
British CouncilBritish Science AssociationForum DemokritJungvornwegScience on SocietyEducation Development CentreCiencia VivaCenter for the Promotion of ScienceEducational Radio-Television Directorate, Greek Ministry of Education