DCSIMG
Lifelong Learning ProgrammeRemiamas Europos Sąjungos Mokymosi visą gyvenimą programos

Peržiūrėti visas MARCH kūrybines dirbtuves

workshops general

Iš viso 7 kūrybinių dirbtuvių (LW) kurios įvyko – kiekvienoje projekto šalyje: Lietuvoje, Vokietijoje, Portugalijoje, Serbijoje, Graikijoje, JK ir Bulgarijoje – tikslas - padėti mokytojams, mokiniams ir tyrėjams sutelkti dėmesį į metodologijas ir ugdymo turinį, kuris būtų įdomus ir patrauklus jauniems žmonėms mokytis (pvz., skaitmeninis turinys, mokslo socialiniai aspektai, modelių, meno, mokslo tyrinėjimas). Pagrindinė visų kūrybinių dirbtuvių tema: mokslas ir tvarieji miestai.

Pasibaigus kūrybinėms dirbtuvėms šalyse partnerėse, 3 tarptautinės dalijimosi inovacijomis kūrybinės dirbtuvės (ISW) įvyko LietuvojePortugalijoje ir Bulgarijoje. Lietuvoje buvo pristatytos ir aptartos Lietuvoje ir Vokietijoje išbandytos inovatyvios patirtys, Portugalijoje - išbandytos Portugalijoje ir Jungtinėje Karalystėje patirtys, o Bulgarijoje dėmesys buvo skiriamas patirtims, išbandytoms Bulgarijoje, Graikijoje ir Serbijoje.

Šiose specifinėse kūrybinėse dirbtuvėse dalyvavo visi konsorciumo partneriai, taip pat pakviesti išorės suinteresuoti asmenys ir ekspertai. Kūrybinės dirbtuvės buvo filmuojamos, ir vaizdo įrašai patalpinti projekto svetainėje, norint gauti grįžtamąjį ryšį iš visos Europos pedagogų, mokinių ir švietimo politikos formuotojų.

Ši lentelė apibendrina kiekvienas MARCH projekto kūrybines dirbtuves pagal tipą, šalį ir datą:

Kūrybinių dirbtuvių tipasŠalisData
Kūrybinės dirbtuvės (LW) Lietuva 2015 m. vasario 19 d.
Kūrybinės dirbtuvės (LW) Vokietija 2015 m. vasario 20 d.
Kūrybinės dirbtuvės (LW) Portugalija 2015 m. kovo 6 d.
Kūrybinės dirbtuvės (LW) Serbija 2015 m. kovo 6-7 d.
Kūrybinės dirbtuvės (LW) Graikija 2015 m. kovo 20 d.
Dalijimosi inovacijomis kūrybinės dirbtuvės (ISW) Lietuva 2015 m. kovo 24-25 d.
Kūrybinės dirbtuvės (LW) JK 2015 m. balandžio 17 d.
Dalijimosi inovacijomis kūrybinės dirbtuvės (ISW) Portugalija 2015 m. gegužės 8 d.
Kūrybinės dirbtuvės (LW) Bulgarija 2015 m. gegužės 19 d.
Dalijimosi inovacijomis kūrybinės dirbtuvės (ISW) Bulgarija 2015 m. spalio 6 d.


Jūs g
alite rasti daugiau informacijos: datas, programas ir nuotraukas, apie mūsų nepakartojamas kūrybinės dirbtuvės, suskirstytas pagal vietą, mūsų 'kūrybinės dirbtuvės' meniu.

 

Lifelong Learning ProgrammeMARCH (MAking Science Real in SCHools) projektą finansuoja Europos Komisija. Šis leidinys atspindi tik jo autorių požiūrį ir neatspindi Europos Komisijos nuomonės. Europos Komisija nėra atsakinga už jokį galimą čia pateiktos informacijos panaudojimą.
British CouncilBritish Science AssociationForum DemokritJungvornwegScience on SocietyEducation Development CentreCiencia VivaCenter for the Promotion of ScienceEducational Radio-Television Directorate, Greek Ministry of Education